Štěpán Hutník s.r.o.

  • Společnost Štěpán Hutník s.r.o.
  • Místo Vítkov
  • Sektor Autodoprava
Díky spolupráci s Bibby jsme udrželi chod firmy i v krizových měsících. Také jsme mohli investovat do nového vozového parku a výstavby skladovací haly. Štěpán Hutník

Úspěšnému podnikateli jsme pomohli překonat krizové období

Společnost založená Štěpánem Hutníkem, se kterou spolupracujeme už od roku 2009, se kromě vnitrostátní a mezinárodní přepravy zabývá prodejem pneumatik a manipulační techniky. Firma provozuje také autoservis, pneuservis a poskytuje ubytování. Za poslední roky společnost přestavovala, budovala a vylepšovala pracovní prostory a rozrostl se její vozový park, který se může pyšnit svou různorodostí. Ve flotile má Štěpán Hutník s.r.o. 8 tahačů s návěsy a 3 soupravy typu Jumbo.

Postupnou rekonstrukci areálu a nákup nových kamionů ovšem brzdila dlouhá splatnost vystavených faktur. Zákazníci platili se splatností 90 a více dnů, což bylo pro firmu neúnosné. Během několika měsíců bylo jasné, že s napjatým cash flow se pan Hutník bude muset vypořádat. Proto se začal poohlížet po řešení, které by mu pomohlo zkrátit splatnosti faktur a nastartovalo rozvoj autodopravy.

Pomoc od Bibby Financial Services vyhledal majitel autodopravy po doporučení už před více než 10 lety. „Díky spolupráci s Bibby jsme udrželi chod firmy i v krizových měsících, doplňuje Hutník. Factoring pomohl zkrátit dlouhou platnost faktur na minimum, což umožnilo firmě nakupit nové kamiony a postavit zbrusu novou skladovací halu. „Spolupráce a komunikace se zaměstnanci Bibby Financial Services je na velice dobré úrovni, proto stále chceme spolupracovat a investovat do chodu a rozvoje firmy“, dodává Štěpán Hutník, majitel autodopravy.


Zavolejte nám

Zavolejte nám ještě dnes 800 111 008

nebo