Ventus

  • Společnost Ventus Sp. z o.o.
  • Místo Polsko
  • Sektor Zpracovatelský průmysl
Bibby Financial Services nám na začátku poskytla potřebné finance na rozjezd. Nyní již čerpáme 8 milionů PLN. Rafał Jankowski

Financování pro rozvoj a růst společnosti

Rafał Jankowski - viceprezident společnosti Ventus Sp. z o.o - mluví o tom, jak factoringové služby pomohly při rozvoji jeho společnosti. Společnost, kterou spravuje, byla založena před 8 lety. Zabývá se recyklací plastů. Dříve to byl nežádoucí produkt, nelegálně spálený, uložený na skládkách. Nyní se situace změnila. Společnost Ventus zpracovává téměř 2 tisíce tun tohoto odpadu měsíčně, z čehož získává více než polovinu vysoce kvalitních regranulátů. Používají se k výrobě plastových dílů - zejména tenké a hladké fólie, odpadní pytle, stretch fólie.

Závod se nachází v Ciechanowě v budovách bývalého cukrovaru. V současné době zde pracuje 160 lidí. Počátky byly však obtížné. Společnost začala svou činnost a zaměstnávala jen několik lidí. Bibby Financial Services je první společnost, která souhlasila s podpisem factoringové smlouvy ve výši 200 tisíc PLN. V současné době je limit 8 milionů PLN. Rafał Jankowski spolupracuje s Bibby Financial Services také v Německu, kde spravuje další společnost - dostal 250 000 EUR na zahájení podnikání. Pořídil papírnu za půl hodiny. Podle obchodníka by mu žádná banka v tak krátké době takový objem peněz neposkytla.


Zavolejte nám

Zavolejte nám ještě dnes 800 111 008

nebo